F-One – Financie na jednotku

Užite si jeseň života šťastný

Ľudia v mladom veku zväčša nechcú nič počuť o dôchodku. Táto fáza života je v nedohľadne a otvárať akúkoľvek diskusiu na túto tému je ako hádzať hrach o stenu. My si ju však dovolíme otvoriť.
Na úvod vás ale nepotešíme. Ak máte okolo 35 rokov, šanca že od štátu dostanete dôchodok z ktorého vyžijete, je minimálna. 

Napríklad dnes po 30 odpracovaných rokoch platenia je výška minimálneho dôchodku 334€, po 40 rokoch 378€.

Dôvod je pritom celkom logický

Podľa štatistík, naši prarodičia a rodičia rodili viac detí. Pri súčasnom nastavení dôchodkového systému je práve počet detí dôležitým parametrom. Deti sú budúci zamestnanci, ktorí svojimi odvodmi vytvárajú dôchodcom rentu. Z toho vyplýva, že ak počet detí klesá, klesá aj počet pracujúcich a teda tých, ktorí tvoria dôchodky. Ak tento trend bude pokračovať, naše dôchodky budú čoraz menšie a vyplácané od neskoršieho veku a blížime sa tak ku poriadnej dôchodkovej katastrofe!

Poradíme vám aj ONLINE

Radi vám pomôžeme s výberom produktu, alebo zodpovedáme na otázky ohľadom financií jednoducho – online. Stačí, ak nám napíšete telefónne číslo a my sa vám ozveme.

Porovnávame ponuky
z celého finančného trhu

Spokojnosť našich klientov
je pre nás prvoradá

Mikuláš Markovič
Mikuláš Markovič
Read More
Rád by som vyjadril svoju spokojnosť so spoločnosťou a vyzdvihol profesionálne a nápomocné jednanie pani Kataríny Šturdíkovej. Krásne ma presunula z otázky či by som mohol dostať nejakú hypotéku až ku vlastneniu bytu. Katku by som najradšej odporučil každému kto potrebuje poradiť ohľadom financií.
Radka Blahova
Radka Blahova
Read More
Som veľmi spokojná so službami. Všetko promptne vybavili podľa dohody. Určite odporúčam. Ďakujem
Fero Volár
Fero Volár
Read More
Odporúčam, super spolupráca.
Previous
Next