F-One – Financie na jednotku

F-one reality Vám ponúka v predpredaji dom a apartmány v Chorvátsku ako investičnú príležitosť alebo ako možnosť bývania celoročne

Rodinný dom v chorvátskom Prkose

Nehnuteľnosť sa nachádza iba 14km od mora v obci Prkos. Dom je momentálne v štádiu stavby a dátum dokončenia stavby bude na jar 2024.

V novostavbe sa nachádzajú 3 spálne, 3 kúpeľne, strešná terasa z ktorej máte výhľad na hory a olivový háj. Výhľad si môžete spríjemniť strešnou jacuzzi.

Bazén má 7×5 m.

CENA: 515 000€ 

Cena je v predpredaji.

Ponúkame na predaj apartmán v novostavbe v blízkosti Zadaru

2-izbový apartmán s rozlohou 39,00m² + terasa 4,65m²

CENA: 157 000€ 

Sukošan je miesto neďaleko historického mesta Zadar

Mesto Zadar je vzdialené len 7 km a Sukošan je vďaka svojej polohe často nazývaný predmestím Zadaru. Nachádza sa v zálive Zlatna Luka. Sukošan čerpá svoju hospodársku základňu z cestovného ruchu, poľnohospodárstva, vinohradníctva, pestovania olív, ovocinárstva a zeleninárstva. Toto miesto je aj sídlom samosprávy Sukošan. Samotný Sukošan má okolo 3000 obyvateľov. Treba tiež zdôrazniť, že v Sukošane je všetko, čo potrebujete v každodennom živote. Je tu materská škola, základná škola, poliklinika, lekáreň, zubár, dokonca aj telocvičňa. Okrem množstva menších obchodov sú v Sukošane aj dva veľké supermarkety. Z vyššie uvedených dôvodov je Sukošan obľúbenou turistickou destináciou. Sukošan je tiež veľmi známy a obľúbený medzi námorníkmi. Dalo by sa dokonca povedať, že je to raj pre námorníkov. V Sukošane sa totiž nachádza najväčší prístav v Chorvátsku D – Marin Dalmacija s fenomenálnymi gastronomickými službami a krásnymi plázami. Sukošan sa nachádza len 9 km od letiska Zadar, cca 11 minút autom.

Máte záujem o viac informácií ohľadom apartmánov?

Tomáš Kvasnica

Tomáš Kvasnica