fbpx

www.f-one.sk

Postaráme sa o vaše

Hypotekárne úvery

úver slúžiaci na účely nadobudnutia, výstavby či rekonštrukcie nehnuteľnosti, ktorý je zabezpečený založenou nehnuteľnosťou, a ktorého splatnosť sa pohybuje od 4 do 30 rokov.

Hypotekárne úvery pre mladých

úver so štátnym príspevkom pre mladých slúži na financovanie potrieb súvisiacich s bývaním určený pre mladých vo veku od 18 do 35 rokov.

Stavebné úvery

úver poskytnutý stavebnou sporiteľňou na všestranné účely bývania ako napr. nadobudnutie, rekonštrukcia nehnuteľnosti či zariadenie domácnosti.

Porovnajte si ponuky hypoték
z pohodlia domova

Vedeli ste, že ...

39%

ľudí najskôr hľadá nehnuteľnosť a až potom sa zaujíma o svoje možnosti úverovania? Finančné limity môžu byť pritom nastavené inak, ako si klienti spočiatku myslia. Vyhnite sa takýmto chybám a obráťte sa na našich hypotekárnych špecialistov, ktorí vás radi a ochotne usmernia.

80%

hypoték má zbytočne vysoké úroky? Správnym refinancovaním vám vieme ušetriť nemalé peniaze. Obrážte sa na našich špecialistov a pozrieme sa na vaše možnosti.

59%

Slovákov najprv rieši hypotéku so svojou bankou? Pritom to nemusí byť pre nich to najvýhodnejšie riešenie. Aj napriek tomu, že ide o taký veľký záväzok, veľa Slovákov rieši úver na bývanie bez pomoci odborníka. Nevyhnú sa potom častým chybám.

Spolupracujeme
s celým finančným trhom

Plánujete riešiť hypotéku?

Nájdite nejvýhodnejšiu hypotéku. Poraďte sa s nami. Zavolajte nám, napíšte nám email alebo vyplňte formulár a my sa vám za krátky čas ozveme.