fbpx

F-One – Financie na jednotku

Ušetríme vám nielen čas, ale aj peniaze.

Audit zmlúv nie je len doménou firiem. Z dlhodobého hľadiska a v rámci efektívneho dosahovania cieľov je detailná analýza osobných financií naozaj prínosná. Uzatvorené zmluvy si nielen overujte, hľadajte optimálne riešenia.

Nič nepodceňujte

Život prináša nielen rôzne situácie, ale aj ich riešenia. Aj vy ste si pred pár rokmi zobrali v banke hypotekárny úver na kúpu nehnuteľnosti? Poistili ste si bývanie, uzatvorili životné poistenie nielen sebe, ale aj ostatným členom rodiny? A venujte týmto finančným produktom dostatočnú pozornosť aj v priebehu rokov? Ak nie, je najvyšší čas prezrieť uzavreté zmluvy a zhodnotiť ich aktuálnosť. Nemusíte byť odborníkom na všetko. Pomôže vám kvalifikovaný finančný špecialista. Kde začať?

Vedeli ste, že

Vaša životná situácia sa neustále mení

Život je nevyspytateľný. Za pomerne krátky čas sa dokáže zmeniť hneď niekoľko okolností. Mení sa príjem, výdavky, rodinné zázemie, nároky, ciele, ale aj predstavy a sny. „Je preto rozdiel, keď si zmluvu uzatvárate ako mladý, slobodný, bezdetný a bez záväzkov, alebo ako zrelý človek, partner či rodič s hypotékou na krku. Rovnako menia všetky finančné inštitúcie svoje podmienky, produkty a predovšetkým ceny. Neposliehajte sa teda na to, že to, čo ste uzatvorili pred pár rokmi bude aktuálne a predovštkým výhodné navždy. Možno už dnes viete mať napríklad nižšiu cenu, s vyšším poistením krytia,“ vysvetľuje Peter veselý, finančný špecialista F-one.

Audit zmlúv

Na začiatok si treba uvedomiť, že vás k ničomu nezaväzuje. Ide o porovnanie zmlúv, ktoré ste v minulosti uzavreli s aktuálnymi podmienkami, ktoré neustále sa meniaci finančný trh ponúka. Podrobnou analýzou môžete vďaka finančnému špecialistovi ušetriť často stovky eur, ktoré môžete obratom ruky ďalej výhodne investovať alebo si dopriať čosi navyše. Ešte stále váhate? Vyberte zo zásuvky zložku zmlúv, ktoré sú zapadnuté prachom a zverte sa do rúk povolaných. Veď kto iný, ako expert na financie vám poradí lepšie? Okrem toho, že spolupracuje s celým fiančným trhom a má prehľad, zodpovie vám na všetky otázky a spoločne nájdete riešenia šité na mieru. 

Na čo sa treba pripraviť?

„Podľa Národnej Banky Slovenska (NBS) sú až v 95% prípadov zmluvy zastaralé. A možno sa tento problém týka aj vás. V takomto prípade v prvom rade prichádzate o peniaze, keďže môžete platiť menej a dostať viac pri poistnom plnení,“ poukazuje na dôležitosť témy Peter Veselý. Čo je však rovnako dôležité, podrobnou a včasnou kontrolou predítete problémom v budúcnosti. Bojíte sa zdĺhavosti a straty času? Bez obáv. Celým procesom prejdete oveľa jednoduchšie za asistencie finančného poradcu, ktorý detailne zanalyzuje vašu situáciu a spraví audit finančných produktov, pripraví komplexné riešenia a návrh optimalizácie finančných produktov. Vašou úlohou bude predostrieť nielen finančné požiadavky, ciele aj priority. Pretože cieľom je nielen ich dosiahnutie, zníženie poplatkov, ale aj zvýšenie objemu finančných rezerv. Ešte stále váhate?

Dohodnite si audit zmlúv ONLINE

Vyplňte jednoduchý formulár a naši finanční špecialisti vás budú v krátkom čase kontaktovať.