fbpx

www.f-one.sk

Pracujeme ako tím

Sme tu preto, aby sme vám ušetrili čas a uľahčili prácu. Naša obchodná sieť má absolútnu slobodu vo výbere produktov. K dispozícii máte stovky produktov od viac ako 40 renomovaných produktových partnerov – poisťovní, bánk a stavebných sporiteľní – vrátane všetkých favoritov z trhu. Porovnanie ponuky hypoték a porovnanie ponuky zhodnotenia úspor si môžete vyskúšať na online kalkulačke nášho partnera Fingo.sk

Vedúci firmy

Manažéri pre trnavský región

Manažéri pre bratislavský región

Manažéri pre žilinský región

Riadime sa heslami

Hľadáme pre vás ideálne riešenie

Netrápte sa pátraním po navhýhodnejšom produkte z desiatok ponúk. Porovnáme ponuky z celého finančnoho trhu a nájdeme ten najvýhodnejší. Navyše, za naše služby neplatíte.

Poistenie

Životné poistenie, poistenie majetku, PZP, cestovné poistenie, zdravotné poistenie, poistenie domácnosti, ...

Bývanie

Plánujete kúpu nehnuteľnosti a neviete ako na to? Postaráme sa o to, aby ste sa vyvarovali zbytočných chýb a v neposlednom rade predišli zbytočnému stresu.

Úvery

Nestrácajte dôležité peniaze kvôli nesprávne nastavenému úveru. Zo širokej škály ponúk vyberieme ten najvýhodnejší pre vás.

Investovanie

Máte kapitál a chcete ho rozumne investovať? Dnes je už možností neúrekom, s rozhodovaním vám radi pomôžeme.

Dôchodok

Včasnou a dôkladnou prípravou na dôchok si môžete zabezpečiť skutočne nádherné neskoré roky života.

Chcete pomôcť pri výbere produktu?

Spolupracujeme
s celým finančným trhom

Pomôžeme vám aj online

Radi vám pomôžeme s výberom produktu, alebo zodpovedáme na otázky ohľadom financií. Zadajte Vaše meno, email a telefónne číslo, na ktoré vás môžeme kontaktovať. Naši finanční experti vám budú volať v krátkom čase (spravidla do 2 pracovných dní). Pripomíname, že za naše služby neplatíte a vyplnením formulára sa k ničomu nezaväzujete