F-One – Financie na jednotku

Poistenie chráni vašu budúcnosť pred nepredvídateľnými udalosťami

Poistné služby pokrývajú širokú škálu oblastí vrátane zdravia, života, majetku a zodpovednosti. Zdravotné poistenie poskytuje krytie liečebných nákladov, zatiaľ čo životné poistenie vypláca poistné plnenie oprávnenej osobe v prípade úmrtia poisteného. Poistenie majetku kryje škody na budovách, vozidlách a osobnom majetku, zatiaľ čo poistenie zodpovednosti za škodu chráni pred nárokmi na náhradu škody spôsobenej nedbalosťou alebo poškodením poisteného.

Životné poistenie

Poistenie domácnosti

Poistenie proti živlom

Zdravotné poistenie

Havarijne poistenie

Cestovné poistenie

Radi vám poradíme aj online

Porovnajte si ponuky životného poistenia ONLINE

Netrápte sa pátraním po desiatkach produktov na Slovensku. Porovnáme ponuky z celého finančného trhu a nájdeme pre vás ideálne riešenie.

Poradíme vám aj ONLINE

Radi vám pomôžeme s výberom produktu, alebo zodpovedáme na otázky ohľadom financií jednoducho – online. Stačí, ak nám napíšete telefónne číslo a my sa vám ozveme.

Porovnávame ponuky
z celého finančného trhu

Spokojnosť našich klientov
je pre nás prvoradá

Mikuláš Markovič
Mikuláš Markovič
Read More
Rád by som vyjadril svoju spokojnosť so spoločnosťou a vyzdvihol profesionálne a nápomocné jednanie pani Kataríny Šturdíkovej. Krásne ma presunula z otázky či by som mohol dostať nejakú hypotéku až ku vlastneniu bytu. Katku by som najradšej odporučil každému kto potrebuje poradiť ohľadom financií.
Radka Blahova
Radka Blahova
Read More
Som veľmi spokojná so službami. Všetko promptne vybavili podľa dohody. Určite odporúčam. Ďakujem
Fero Volár
Fero Volár
Read More
Odporúčam, super spolupráca.
Previous
Next