fbpx

F-One – Financie na jednotku

Investičné zlato je rozhodne vhodnou poistkou v súčasnom období neistoty na kolísavých finančných trhoch. Cena zlata v posledných dňoch stúpla na takmer 1700€ za 1 uncu. Ako vysoko sa môže vyšplhať, nechávame na zamyslenie. 

Odporúčam zlato nakupovať, kým je pomerne lacné a peniaze ešte majú kúpnu silu. Každý, kto pochopil úlohu zlata v celosvetovom finančnom systéme, ho už vlastní.

Nemusíte byť boháč, stačí vám aj 25€ mesačne

Investovanie do zlata je jednoduchšie ako si mnohí myslia. Napríklad na uncovú zlatú mincu “Viedenskí filharmonci” si možno celkom ľahko našetriť. Klienti nemusia mať peniaze na nákup mince naraz, mnohí si na ňu sporia podľa svojich možností od 25 eur mesačne.  Vždy keď nasporíte na jednu mincu, bude vám  bezpečne doručená na zvolenú adresu. Pri osobnom vlastníctve mince máte predsa najväčšiu kontrolu nad svojim majetkom.

Klienti sa často pýtajú, či budú mať komu neskôr nakúpené zlato predať. Funguje to tak, že časť predaného zlata sa vracia výkupom späť do mincovní, ktoré ho roztavia a vytvárajú z neho nové mince. Mince sú celosvetovo uznávané, certifikované a razené z 24-karátového zlata s rýdzosťou 999,9. 

Každý z nás si môže  vyskúšať, aké jednoduché je sporenie v zlatých minciach. Využite aktuálne ceny zlata aj vy a nasporte si na svoju zlatú budúcnosť.

Naučíme financie pracovať pre vás

Ak sa chcete poradiť ohľadom financií, zanechajme nám svoj kontakt a naši finanční experti vás budú kontaktovať a zodpovedajú na vaše otázky. 

Podobné články